Zaměstnanci školy

Pedagogičtí pracovníci

UčitelAprobaceTřídní učitelTermíny konzultací
Mgr. Eva Haklová1. st. + Pv-Po 12.40 – 13.25
Mgr. Helena HofmanováCh, Př-Út 14.00 – 14.45
Mgr. Iva HolubováTv, Ov-Út 14.00 – 14.45
Mgr. Soňa Hosnedlová1. stupeň5. AČt 12.40 – 13.25
Mgr. Olga HummelováAj, Rj7. CÚt 14.00 – 14.45
Mgr. Dana JánováNj, Rj9. BČt 14.00 – 14.45
Mgr. Hana JohánkováČj, Vv8. BČt 14.00 – 14.45
Mgr. Petra KadlecováTv, Z-Út 14.00 – 14.45
Mgr. Jana KarhanováČj, Ov9. AČt 14.00 – 14.45
Andrea Kašováasistent pedagoga- 
Mgr. Ivana Konopíková1. st. + Hv3. APo 12.40 – 13.25
Mgr. Lukáš Kopecký2. st.Aj, D-Út 14.00 – 14.45
Mgr. Eliška KozlíkováČj, F-Čt 14.00 – 14.45
Mgr. Jana Králová1. st. + Pv5. BČt 12.40 – 13.25
Mgr. Ilona Kubátová1. st.2. BSt 11.45 – 12.30
Ing. Pavel LenerM, Inf-Út 14.00 – 14.45
Mgr. Eva LepšíČj, Ov8. AÚt 14.00 – 14.45
Mgr. Zdeňka Machová1. st. + Vv4. BČt 12.40 – 13.25
Mgr. Helena Mlynaříková1. st. + Hv4. AÚt 12.30 - 13.25
Mgr. Václava PetrováD, Nj, Rj6. AÚt 14.00 – 14.45
Mgr. Pavla Petrová1. st. + Pv2. ASt 11.45 – 12.30
Mgr. Jana ŘeřichováAj-Čt 12.40 - 13.25
Mgr. Emilie SalvetrováM, Ch-Út 14.00 – 14.45
Mgr. Věra SteinerováČj, Hv7. BPá 14.00 – 14.45
Mgr. Lenka Stuchlová1. st. + Pv1. AČt 11.45 – 12.30
Mgr. Naděžda ŠiškováM, Př7. A-Út 14.00 – 14.45
Mgr. Věra Šlajsová1. st. + Vv3. BPá 11.45 – 12.30
Mgr. Martina ŠpačkováM, F-St 14.00 – 14.45
Mgr. Irena Tomaierová1. st.1. BSt 11.45 – 12.30
Mgr. Jaroslava VackováD, Rj-St 14.00 – 14.45
Alena Wachtlováasistent pedagoga--
Mgr. Petr ZahradníkM, Zt6. BÚt 14.00 – 14.45
Ing. Alena Zahradníkováasistent pedagoga- 
Mgr. Miroslava Zámečníková1. st.--
Mgr. Věra Žižková1. st., Aj-č 14.00 – 14.45

Nahoru

Vychovatelky školní družiny

Zaměstnanec
Jitka Ďurišová
Slavomíra Huspeková (vedoucí vychovatelka)
Mgr. Zdeňka Voráčová
Ing. Alena Zahradníková
Mgr. Miroslava Zámečníková

Nahoru

Provozní zaměstnanci školy

ZaměstnanecFunkce
Josef Bořánekškolník
Ilona Bořánkovápracovnice školní jídelny
Jana Fraňkováuklízečka
Miloslava Gondekovávedoucí školní jídelny
Anna Hlůžkováuklízečka
Taťána Kolářováhospodářka, účetní
Pavel Tremlsprávce
Zdenka Noskovápracovnice školní jídelny
Ivana Parvoničováuklízečka
Jana Poláčkovávedoucí kuchařka
Marta Pytlíkovápracovnice školní jídelny
Monika Vejskalováúčetní
Věra Votavovápracovnice školní jídelny
Eva Tomanováuklízečka

Nahoru