Okresní finále v přespolním běhu pro základní školy

21. září 2011

Ve středu 21. září se konal přespolní běh pro žáky a žákyně základních škol. Trasa vedla po cestách Městského parku v Klatovech. Start i cíl byl u Kolonády. Jako první vystartovaly děti ze 4. a 5. tříd. Nejlépe se umístila Zuzka Johánková ze 4. A, která doběhla na krásném 4. místě.

V kategorii mladších žáků (6. – 7. třídy) si na trati dlouhé 1,5 km vybojoval 3. místo František Simeth. I ve starších žácích (8. – 9. třída) se nám dařilo. V jednotlivcích získal Lukáš Kaňák bronz. Na 3 km trati bojovali i další naši běžci a svým vynikajícím výkonem naše družstvo vyhrálo. Vítězstvím získali i postup do krajského kola, které se koná 13. října v Chlumčanech.

Děkujeme a gratulujeme!

I naše další družstva – mladší žáci, mladší žákyně a starší žákyně – si na běžecké trati vedla velmi dobře. Všem děkujeme za reprezentaci školy.