Paragraf 11/55

24. dubna 2008

24. dubna se v klatovském divadle uskutečnilo oblastní kolo soutěže Paragraf 11/55. Naši školu reprezentovali vítězové školního klání, žáci 8. B – Kloudová Jitka, Bláhová Markéta, Schusterová Kristýna, Soumarová Markéta a Martínek Marcel.
Přípravy na soutěž začaly již začátkem dubna, když jsme zjistili, že (stejně jako v loňském roce) soutěžíme v bílé barvě. Čekal na nás úkol vymyslet název družstva, bojový pokřik, vyrobit transparent. Do toho jsme se ještě museli našprtat spousty právních předpisů a připravit si prezentace na 10 záludných témat.
Do divadla jsme si s sebou jako povolený doping vzali celou naši třídu (všichni pochopitelně v bílých tričkách) a kamarády z 9. tříd, kteří ve školním kole Paragrafu skončili na druhém a třetím místě.
Soutěž probíhala stejným pětikolovým systémem, na který jsme byli zvyklí ze školního kola. Zpočátku se nám dařilo a prali jsme se o přední místa. Před závěrečným kolem jsme na první příčku ztráceli pouze jeden jediný bod.
Ale pak nás štěstí opustilo. Tipovací kolo se nám příliš nevydařilo a my jsme nakonec obsadili čtvrtou příčku se ztrátou pěti bodů na vítězný Kolinec.
Zklamání jsme si vynahradili tím, že NAŠI fanoušci vyhráli diváckou soutěž, že NÁŠ transparent byl suverénně největší a nejhezčí, že NAŠE heslo moderátora nejvíce šokovalo a že NAŠE škola povzbuzovala jednoznačně nejbouřlivěji a nejvytrvaleji.

Výsledky oblastního kola soutěže Paragraf 11/55:

1. místo - ZŠ Kolinec - 35 bodů
2. místo - ZŠ Švihov - 32 bodů
3. místo - ZŠ Sušice Lerchova - 32 bodů (prohráli rozstřel o druhé místo)
4. místo - Masarykova ZŠ Klatovy - 30 bodů
5. místo - ZŠ Plánická Klatovy - 25 bodů
6. místo - ZŠ T.G.Masaryka Sušice - 25 bodů (prohráli rozstřel o páté místo)

 
fotka
fotka
fotka
fotka
fotka
fotka
fotka
fotka